XIV ogólnopolska konferencja naukowa z cyklu "Duchowość klasztorów polskich: przekaz i komunikacja" 29 X 2016

27.10.2016 Konferencje, sesje

Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstanek – Prowincja Warszawska oraz Katedra Duchowości Mediów i Relacji Społecznych (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Wydział Nauk Społecznych UPJPII) zapraszają do udziału w XIV ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu Duchowość klasztorów polskich: przekaz i komunikacja: Celina i Jadwiga Borzęckie: inspiracje duchowe i działalność społeczna matki i córki, które odbędzie się w sobotę 29 października 2016 r. w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek w Kętach przy ul. Rajskiej 4.

9.00     Msza św. w kościele parafialnym w Kętach

(o. Krzysztof J. Swół CR, przełożony Polskiej Prowincji Zmartwychwstańców)

10.00   Rozpoczęcie sympozjum i sesja I

(przewodniczący: ks. dr Wojciech Mleczko CR)