"YOUTUBE - grajdołek dla każdego" - na spotkanie z Włodkiem Markowiczem zaprasza DKN 22 II 2021

22.02.2021 Konferencje, sesje

Dziennikarskie Koło Naukowe zaprasza na webinar z Włodkiem Markowiczem

Dziennikarskie Koło Naukowe, działające na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, organizuje webinar “YOUTUBE - grajdołek dla każdego”. Zapraszamy do spotkania z Włodkiem Markowiczem, który w trakcie webinaru, podzieli się z nami swoimi obserwacjami, doświadczeniem i punktem widzenia. Bezpłatny webinar odbędzie się 22 lutego, o godzinie 20:00.

Chcesz posłuchać o tym, jak YouTube zmienił się na przestrzeni lat lub jak znaleźć tam miejsce dla siebie?

Dziennikarskie Koło Naukowe wychodzimy Wam naprzeciw i zapraszamy na rozmowę z Włodkiem Markowiczem, który już od 2011 roku jest obecny na polskim YouTube.

Włodek Markowicz na YouTubie pojawił się w 2011 r., wraz z Karolem Paciorkiem współtworzył kanał o nazwie ,, Lekko Stronniczy ‘’. W 2015 r. założył swój kanał pod własną nazwą. Włodek Markowicz prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. Zawodowo jest pracownikiem inFaktu odpowiedzialnym za komunikację i produkcję treści video.

Dziennikarskie Koło Naukowe serdecznie zaprasza do poszerzania swojej wiedzy z zakresu funkcjonowania strony YouTube i udziału w wydarzeniu - https://fb.me/e/1LWvYsVVv, gdzie pojawią się wszystkie szczegóły spotkania.

informacja_prasowa-1.docx 12.72KB [ .docx ]