Zakwaterowanie studentów w domach studenckich AGH. Zgłoszenia do 8 IX 2023

05.06.2023 Komunikaty

house-1353389_1920-1280.jpg

Stosownie do porozumienia zawartego z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, informujemy, że w roku akademickim 2023/2024 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie pozostaje w dyspozycji 65 miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH, w okresie od 2.10.2023 r. do 2.07.2024 r.

Miasteczko Studenckie AGH to miasteczko uniwersyteckie w Krakowie, usytuowane w Dzielnicy V, pomiędzy ulicami: Reymonta, Tokarskiego, Nawojki i Miechowską.

Wszystkich zainteresowanych przyznaniem miejsca w domu studenckim prosimy o kontakt:

Dział Spraw Studenckich
ul. Bobrzyńskiego 10
e-mail marta.limburska@upjp2.edu.pl

w nieprzekraczalnym terminie do 8.09.2023 r.

Miejsce może zostać przyznane wyłącznie studentom, którzy dokonali rejestracji w systemie centralnego rozdziału miejsc (CRM): akademik.agh.edu.pl. O wpisie na listę do zakwaterowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Student ubiegający się o miejsce w domu studenckim w Miasteczku Studenckim AGH jest zobligowany do:

1. Założenia konta na stronie akademik.agh.edu.pl,
  2. Kontaktu z Działem Spraw Studenckich w celu przyznania miejsca.
    Student wnioskujący o przyznanie miejsca w akademiku podaje następujące dane:
    1. Numer PESEL
    2. Kierunek
    3. Stopień
    4. Rok
    5. Numer telefonu
    6. Adres e-mail
    7. Potwierdzenie przyjęcia na studia (skan) lub potwierdzenie wniesienie opłaty rekrutacyjnej – zrzut ekranu (w przypadku nowych, rekrutujących się studentów)
  1. Student, który otrzyma od pracownika Działu Spraw Studenckich informację potwierdzającą przydział miejsca musi złożyć przez stronę akademik.agh.edu.pl elektroniczną deklarację zakwaterowania (lub ewentualną rezygnację z miejsca) w terminie od 15.08.2023 r.  do 13.09.2023 r.
    Brak złożonej deklaracji w wymaganym terminie oznacza brak możliwości zakwaterowania.
  1. Pytania dotyczące realizacji zakwaterowania należy kierować do Działu Domów Studenckich MS AGH, tel. 12 617 3725, e-mail dds@ms.edu.pl
  2. Przyznane miejsce zachowuje ważność do wybranego przez studenta terminu przyjazdu.