Zakwaterowanie studentów w Domu Studenckim AGH. Zapisy do 7 IX 2022

06.06.2022 Komunikaty

Uprzejmie informujemy, że na mocy porozumienia z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, dysponujemy 80 miejscami dla studentów naszej uczelni w akademiku DS3 Akropol przy ul. Tokarskiego 1, w okresie od 3 X 2022 do 31 V 2023 r.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach 2- lub 3-osobowych, ze wspólnym prysznicem i wc (wspólny węzeł sanitarny na studio, czyli 4 pokoje). Na każdym piętrze znajduje się wspólna kuchnia.

Wszystkich zainteresowanych przyznaniem miejsca prosimy o kontakt:

Agata Jedynak
Dział Spraw Studenckich
ul. Bobrzyńskiego 10,
e-mail agata.jedynak@upjp2.edu.pl

w nieprzekraczalnym terminie do 7 września 2022 r. O wpisie na listę do zakwaterowania decyduje kolejność zgłoszeń.

!
Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przygotowania infrastruktury Miasteczka Studenckiego AGH dla potrzeb organizatorów III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023, które mają się odbyć w dniach 21 VI – 2 VII 2023 r., zakwaterowanie studentów będzie możliwe do 31 V 2023 r. Studenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie będą mieli możliwość złożenia odrębnego wniosku o miejsce, w celu dalszego zakwaterowania w dyżurnym domu studenckim w trakcie trwania Igrzysk lub po ich zakończeniu. Wnioski będą rozpatrywane przez AGH w miarę dostępnych miejsc.

dom_studencki_akropol-500.jpg
fot. Kuba Kołoczek, KSAF