Zapraszamy na wyjątkowy „Dzień Rodziny” w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej! 3 VI 2023

01.06.2023 Komunikaty

dzien_rodziny_1280.jpg

Zapraszamy na wyjątkowy „Dzień Rodziny” w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej! Koła Naukowe #UPJP2 przygotowały atrakcje dla całych rodzin!

Koło Naukowe Studentów Instytutu Historii Sztuki i Kultury UPJPII przygotowało mnóstwo ciekawych i kreatywnych aktywności! Zabierzemy Was w podróż przez historię sztuki z naszą chronologiczną tablicą zabytków. Przygotujcie się również na testy wiedzy z historii sztuki oraz malowanie własnego dzieła sztuki! Dla najmłodszych przewidzieliśmy układanie puzzli z reprodukcji obrazów.

Koło Naukowe Komunikacji Wizerunkowej i Dziennikarskie Koło Naukowe przewidziały z kolei niesamowite wyzwania dla dzieci i starszych! Czekają na Was rozsypane fragmenty popularnych haseł reklamowych do dopasowania, a na koniec będziecie mogli wymyślić hasło związanego z Waszą rodziną. Będzie też okazja do ożywienia hashtagów związanych z rodziną poprzez tworzenie zdjęć lub filmików. Dla rodziców przygotowaliśmy prezentację edukacyjnych profili w mediach społecznościowych, które mogą wspomóc naukę dzieci.

Przyjdźcie spędzić ten dzień z nami! Bawcie się, uczcie i cieszcie wspólnie spędzonym czasem! Zobaczycie, że nauka i zabawa mogą iść w parze!

Zapraszamy serdecznie!

„Dzień Rodziny” odbędzie się 3 czerwca 2023 roku w ogrodach Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej przy ul. Podzamcze 8 w Krakowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, i na tę godzinę zaproszone zostały przede wszystkim grupy, które będą miały możliwość wcześniejszego zwiedzania seminarium, zaś o 12:00 w kaplicy seminaryjnej zostanie odprawiona Msza Święta na rozpoczęcie „Dnia Rodziny”. Piknik potrwa do godziny 17:00.