07.04.2022 Oferty

aktywny_senior_iii_2022-1280.jpeg

Zapraszamy seniorów 50+ do udziału w III edycji projektu „Aktywny senior z przyszłością!”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajęcia projektowe będą realizowane od kwietnia/maja do końca grudnia 2022 r. i są przeznaczone dla seniorów, którzy nie uczestniczyli w poprzednich edycjach projektu.

Większość zajęć odbywać się będzie stacjonarnie w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3 (jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiczna, w razie konieczności możliwe jest przejście na formę zdalną zajęć). Zajęcia nie odbywają się w miesiącach wakacyjnych: lipiec i sierpień.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Szczegóły
III edycja projektu „Aktywny senior z przyszłością!” na Uniwersytecie Trzeciego Wieku UPJPII

Projekt „Aktywny senior z przyszłością!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

fundusze_europejskie_-_logo.png