Zaproszenie do udziału w Turnieju Debat Oksfordzkich o Teologii „«Veritatis splendor» w 30. rocznicę powstania”. Zgłoszenia do 13 X 2023

05.10.2023 Komunikaty

turniej_debat_oksfordzkich_2023-1280.jpg

Informujemy, że Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, wraz ze wsparciem Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców, organizuje Turniej Debat Oksfordzkich o Teologii

Veritatis splendor w 30. rocznicę powstania”

Turniej jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, mając na celu edukację religijną, ze szczególnym uwzględnieniem nauczania papieskiego.

28 października 2023 r.

Instytut Teologiczny Księży Misjonarzy,
ul. Stradomska 4, 31-058 Kraków

Termin nadsyłania zgłoszeń
do 13 października 2023 r.

Uczestnicy będą rywalizować w debatach toczonych wokół ustalonych wcześniej tez. Tezy zostaną udostępnione 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnieju. Turniej jest jednodniowy, z udziałem ośmiu szkół ponadpodstawowych. Każda szkoła może zgłosić drużynę składającą się z 4 mówców lub 5 mówców (w tym 1 rezerwowy) pod opieką nauczyciela/opiekuna naukowego. Pełny regulamin udziału i formularz zgłoszeniowy.

Turniej rejestrowany będzie w formie zapisu audiowizualnego i fotograficznego, a następnie udostępniony. Koordynatorami projektu są s. mgr lic. Halina Mol ABMV oraz ks. dr Szczepan Szpoton CM.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest okazją do pogłębienia wiedzy teologicznej oraz rozwijania umiejętności debatowania.

Serdecznie zapraszamy!