Zaproszenie do wspólnego kolędowania 9 XII 2016

07.12.2016 Komunikaty

ŚPIEWAJĄCO ZŁÓŻMY ŚWIATU ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!

Wspólne kolędowanie w studio nagraniowym Radia Kraków (siedziba główna Radia), w piątek, 9 grudnia, godz. 12-13. Będziemy śpiewać kolędę "Gore Gwiazda", studenci zaintonują też "All I want for Christmas is you". Przygrywać będzie zespół naszych studentów. Swoją obecnością zaszczyci nas ksiądz Rektor i mamy nadzieję, że stanie się to już tradycją, że życzenia od Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie będziemy co roku składać światu śpiewająco. Naturalnie całość zarejestrują kamery JP2TV. Na miejscu będziemy mieć dla Państwa teksty, natomiast inspiracją może być kolęda zespołu Brathanki Gore Gwiazda.

Licząc na Państwa obecność i zaangażowanie, a także na wspólne stworzenie świątecznej atmosfery,
ks. prof. Michał Drożdż
i dr Paulina Guzik