Zaproszenie na Eucharystię w ramach IX Dni Jana Pawła II 6 XI 2014

Wielebne Siostry,
Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy, Studenci i Doktoranci UPJPII,

w imieniu Jego Eminencji Stanisława kardynała Dziwisza – Wielkiego Kanclerza naszej uczelni oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy do udziału w Eucharystii, kończącej IX Dni Jana Pawła II, która odbędzie się w dniu 6 listopada br. o godz. 17.00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II przy ul. Totus Tuus 32 w Łagiewnikach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które będzie doskonałą okazją, by po raz kolejny podziękować za dar kwietniowej kanonizacji Patrona naszej uczelni.

Samodzielnych pracowników naukowych uprzejmie prosimy o zabranie tóg. Kapłanów, pragnących włączyć się do koncelebry, prosimy o zgłoszenie się do Rektoratu: rektorat@upjp2.edu.pl, tel. 12 421 84 16.

Aby umożliwić liczny udział naszej wspólnoty akademickiej w Eucharystii, od godziny 16.00 będą ogłoszone godziny rektorskie. Uprzejmie informujemy, że do Sanktuarium św. Jana Pawła II można dojechać samochodem lub następującymi liniami autobusowymi:
135 kursującą na trasie Golkowice - Centrum Jana Pawła II,
224 kursującą na trasie Wieliczka - Centrum Jana Pawła II,
504 kursującą na trasie: Cracovia Stadion - Centrum Jana Pawła II.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie jest głównym organizatorem IX Dni Jana Pawła II, bardzo prosimy o przyjęcie zaproszenia i obecność w tym dniu w Sanktuarium św. Jana Pawła II.

ks. prof. dr hab. Wojciech Misztal ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak
prorektor rektor
koordynator Dni Jana Pawła II

Kraków, 27 października 2014 r.