Zaproszenie na promocje akademickie 11 I 2017

03.01.2017 Komunikaty

Zapraszam serdecznie Wykładowców, Pracowników Administracji i Biblioteki, Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do udziału w promocjach akademickich, które odbędą się w środę 11 stycznia br. w kolegiacie św. Anny.

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 10.00 Eucharystią, której przewodniczyć będzie Jego Eminencja kard. Stanisław Dziwisz, po czym nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów doktorskich, doktora habilitowanego, dyplomów profesorskich oraz odznaczeń państwowych i medali UPJPII.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa w uroczystości i wspólnej modlitwy. Tegoroczne promocje to wyjątkowe wydarzenie, przypadające w 620. rocznicę powołania Wydziału Teologicznego w Akademii Krakowskiej. Będzie to także okazja, abyśmy wszyscy mogli gorąco podziękować kard. Stanisławowi Dziwiszowi, wieloletniemu Wielkiemu Kanclerzowi naszej uczelni, za 11 lat troski i opieki. Ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od 9.30 do 13.00. Samodzielnych pracowników naukowych proszę o przybycie w togach.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak

rektor UPJPII