Zaproszenie na uroczyste promocje akademickie 11 I 2024

05.01.2024 Komunikaty

Wielki Kanclerz, Rektor i Senat Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na uroczystość promocji akademickich, która odbędzie się w czwartek 11 stycznia 2024 r. w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny w Krakowie.

JM Rektor UPJPII ks. prof. dr hab. Robert Tyrała serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do udziału w uroczystości 11 stycznia br., która rozpocznie się o godz. 9:45 pochodem akademickim z dziedzińca Collegium Maius (dla uczczenia św. Jana Kantego – patrona profesorów, nauczycieli, studentów, uczącej się młodzieży) do kolegiaty św. Anny, w której odbędą się promocje akademickie. Poprzedzi je Msza św. o godz. 10:00 pod przewodnictwem i z homilią abpa Marka Jędraszewskiego.

Pracownicy naukowi proszeni są o przybycie w togach na pochód i uroczystości w kolegiacie. Przebrać się można w budynku plebanii obok kolegiaty (wejście od parkingu), sala dostępna będzie od godz. 8:30.

Ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od godz. 9:15 do godz. 13:00. Przypominam, że w ramach godzin rektorskich wykładowcy, studenci i doktoranci obowiązkowo uczestniczą w uroczystości.

ks. prof. dr hab. Robert Tyrała
rektor