Zmarł Ksiądz Kanonik Wojciech Stokłosa 16 X 2021

19.10.2021 Pożegnania

Wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z głębokim żalem żegna Księdza Kanonika Wojciecha Stokłosę, emerytowanego proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Piaskach Wielkich.

Znakomity duszpasterz, proboszcz w krakowskich parafiach, jeden z prekursorów współczesnych mediów w Kościele, twórca filmów religijnych był zarazem wielkim Dobrodziejem naszej Uczelni.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek 21 października br. o godz. 12:00 w Bazylice Mariackiej w Krakowie (od 11:30 modlitwa przy trumnie), a po niej o godz. 13:30 nastąpią obrzędy pogrzebu od bramy Cmentarza Rakowickiego w Krakowie.

Pozostajemy w modlitwie. Prosimy, by dobry Bóg w miłosierdziu swoim poprowadził śp. Księdza Wojciecha Stokłosę w krainę życia wiecznego.

ks_wojciech_stoklosa_fot_jacek_maria_stoklosa-1280.jpg