Zmarła Barbara Jamróg – były pracownik Biblioteki UPJPII w Krakowie

18.08.2017 Komunikaty

Wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wyraża głęboki smutek z powodu śmierci mgr Barbary Jamróg, byłego pracownika Biblioteki UPJPII w Krakowie.

Barbara Jamróg była absolwentką Wydziału Teologicznego naszej uczelni, a później pracownikiem od 1986 r. do października 2009, po czym stan zdrowia zmusił ją do przejścia na rentę. Otwarta, życzliwa dla ludzi i nowe doświadczenia sukcesywnie obejmowała stanowiska od bibliotekarza po kustosza.

Odeszła w wieku 59 lat.

Pamiętamy w modlitwie, prosząc by Miłosierny Bóg obdarzył śp. Barbarę wieczną szczęśliwością.

Uroczystość pogrzebową we wtorek 22 sierpnia 2017 r. rozpocznie msza św. żałobna o godz. 11.00 na Cmentarzu Batowickim (Kaplica, ul. Reduta).