Życzenia świąteczne oraz list rektora UPJPII na drugi dzień Świąt Wielkanocnych 2023

04.04.2023 Komunikaty

wielkanoc_2023-1280.jpg

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych?
Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał.
(Łk 24, 5b-6a)

Święta Zmartwychwstania Pańskiego są zawsze dla nas czasem umacniania wiary, pogłębiania miłości, napełniania się prawdziwą nadzieją, która nigdy nie zawodzi. Życzę w imieniu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, aby tegoroczne Święta Paschalne obfitowały w umacnianie wiary i dały wiele prawdziwej nadziei. Jezus, który przełamał bramy śmierci, niech rozpali na nowo miłość i obdarzy swoim pokojem. Wielu potrzebnych łask oraz błogosławieństwa Bożego!

Z zapewnieniem o modlitwie podczas Wigilii Paschalnej, w której będę uczestniczył w bazylice Grobu Świętego w Jerozolimie.

ks. prof. dr hab. Robert Tyrała
rektor UPJPII

Kraków, Wielkanoc 2023

Życzenia wielkanocne rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. Roberta Tyrały