"Jakość życia osób w niepełnosprawności" – konferencja z cyklu "Student z niepełnosprawnością w środowisku akademickim" 11 VI 2019

03.06.2019 Konferencje, sesje
Instytut Nauk o Rodzinie, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UPJPII wraz z Polskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych zapraszają na czwartą konferencję z cyklu Student z niepełnosprawnością w środowisku akademickim. Tegoroczna edycja pt. Jakość życia Osób w niepełnosprawności odbędzie się 11 czerwca b.r. w sali 211b w budynku na ul. Franciszkańskiej 1. Wydarzenie rozpoczyna się o 10:00. Planowane zakończenie o godzinie 17:00. Szczegółowe informacje wraz z planem zostaną opublikowane po 30 maja.
Serdecznie zapraszamy.
Możliwość zapisu pod linkiem
Zapraszamy do zapisów. Udział bierny jest bezpłatny. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek.