Konferencja "Bóg i mistyka - w kręgu fenomenologii" 17-18 XII 2015

21.09.2015 Konferencje, sesje

Katedra Filozofii Religii Wydziału Filozoficznego UPJP II w Krakowie, Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN, Polskie Towarzystwo Filozofii Religii oraz ogólnopolskie seminarium naukowe „Filozoficzne aspekty mistyki” mają zaszczyt zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Bóg i mistyka – w kręgu fenomenologii, która odbędzie się w dniach 17-18 grudnia 2015 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie.

Informacje organizacyjne

· opłata konferencyjna: 300 zł (opłata konferencyjna pokrywa koszty materiałów konferencyjnych, obiadów oraz uroczystej kolacji. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży oraz noclegów).

· Prosimy o dokonywanie wpłat na nr konta: PKO BP 71 1240 4722 1111 0000 4852 4687 (w treści przelewu prosimy wpisać „konferencja DK-25” oraz imię i nazwisko uczestnika).

· Zgłoszenie na konferencję należy przesłać na adres e-mail: bogimistyka@gmail.com do 30 września. Informacje zwrotne dotyczące przyjęcia zgłoszenia zostaną do Państwa nadesłane po 20 października.

· Przewidywany czas wystąpienia: 30 min.

· Organizatorzy planują publikację najciekawszych artykułów w czasopiśmie „ARGUMENT: Biannual Philosophical Journal” (czasopismo znajduje się na liście ERIH PLUS).