Konkursy Media Valor i Speech Valor. Zgłoszenia udziału do 10 V 2024

26.02.2024 Komunikaty

media_valor_speech_valor-logo-500.jpg

Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie realizuje w ramach projektu „Forum standardów etycznych mediów w Polsce” dwa konkursy Media Valor oraz Speech Valor. Każdy konkurs ma własny regulamin oraz opisany szczegółowo zakres zadań i etapy realizacji. Więcej informacji na stronie Konkursy.

Do konkursów zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Celem konkursów jest oddanie głosu młodym ludziom, którzy mogą wypowiedzieć się na temat świata współczesnych mediów w wybranej przez siebie formie ekspresji.

UWAGA! Ze względu na liczne prośby przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 10 maja 2024 r.

Laureatów obu konkursów poznamy 21 maja 2024 roku podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, ul. Bobrzyńskiego 10. Laureaci obu konkursów otrzymają nagrody pieniężne. Pula nagród wynosi 22 000 zł.

Koordynatorzy merytoryczni konkursów