WYBORY na PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU STUDENTÓW!

26.04.2017 Komunikaty

Drodzy Studenci!

OGŁASZAMY WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU STUDENTÓW

W wyborach może wziąć udział każdy, kto formalnie jest studentem naszej uczelni. Szczegółowe zasady, dotyczące rejestracji kandydatów oraz całego przebiegu wyborów, znajdują się w instrukcji. Dołączamy również wzór formularza zgłoszeniowego i listy poparcia dla kandydata.

Pełne zgłoszenie, zgodne z regułami zawartymi w ordynacji należy złożyć do  8 V 2017r. do godziny 09:00 na portiernię budynku uczelni przy ul. Franciszkańskiej 1, do oznaczonej teczki. Zgłoszenia niekompletne, niezgodne z instrukcją lub złożone po czasie nie będą uwzględniane.

Kalendarium wyborów:

8 V - godz. 09.00 zamknięcie rejestracji

8 V - publikacja listy kandydatów i start kampanii wyborczych

15 V - godz. 11.30 początek ciszy wyborczej

17 V - godz. 11.30 oficjalne wybory

Miejsce oficjalnych wyborów zostanie podane w terminie późniejszym.

Jakiekolwiek pytania w kwestiach prawnych i organizacyjnych prosimy zadawać drogą mailową pod adres: pawelpolec7@gmail.com [Paweł Połeć - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SSUPJP2]

W imieniu całego Samorządu Studentów UPJP2 zapraszamy do składania zgłoszeń i życzymy powodzenia!

Komisja Wyborcza

SSUPJP2